Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tatabányai Bárdos László...

Tatabányai Bárdos László Gimnázium?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy a tanárok, diákok alapvetően normálisak? A színvonal milyen?

Most, hogy kiderült a felvételi eredmények, nem reménykedem az Árpád Gimiben.


Köszi.


2014. jan. 22. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Édes kicsi szívem, én arra nem gondoltam, hogy ha matekból enyhén sza.r vagy, és irodalomból se jeleskedtél, akkor egyáltalán gimnáziumban gondolkodsz...


Teljesen felesleges.

Végig fogod bukdácsolni az egészet, és továbbtanulni se fogsz tudni.

Nem csak a matekot, a kémiát, fizikát is bebuktad, mert ott is rengeteg a számításos feladat. Ez már nem az általános suli...

Ha ott az átlag között nem tudsz életben maradni, akkor gimnáziumban egyszerűen nincs helyed.


Szerintem célozd meg a Kerit, ha tudsz, ott is érettségizhetsz, ha nem, akkor legalább lesz szakmád.


Volt Bárdosos diákként nagyon jól látom, ki mire vitte a suli után. Innen nézve nagyon is jó a Bárdos. :)


Mondhatni túl jó annak, aki nem képes kiemelkedni az átlag közül.


Nem kötsög akarok lenni, csak olyan, mint az élet... Majd írd meg, hova is sikerült felvételizni.



Apropó, Bárdos...

Anno ez úúúúúgy volt, hogy van egy tanulmányi verseny, az első 100-at automatikusan felvették, a legjobb 120 közé bekerülő még némi reménnyel adta be a jelentkezését, mindenki más szépen másik suli után nézett, mert semmi esélye... Ez gondolom most se változott, hogy a legjobb 105 tanulót fogják felvenni, aki jelentkezik, és sajna ennyi ponttal te nem fogsz bekerülni.

Nagyon sokan értek el 75 feletti pontot. Ilyen az élet.

2014. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!