Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanul valaki ÁPOLÓNAK a pécsi...

Tanul valaki ÁPOLÓNAK a pécsi COMENIUSBAN?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várnék :)

Nem tudok dönteni, hogy a Szociális- és Egészségügyi Szakképzőbe menjek vagy a Comeniusba.



2014. jan. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
SZESZI
2014. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit részleteznéd, hogy miért? Ismered a Comeniust is?
2014. jan. 22. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Valaki már feltett egy hasonló kérdést, ugyan azt tudom írni. Én a Szeszit ajánlanám. Én is oda járok. Ez a volt "Mária utcai" egészségügyi iskola. Ebben az iskolában csak egészségügyi képzések folynak, ezért a tanárok is jó szakemberek.A tanárok közt vannak egyetemi tanárok, orvosok is. PTE-s diákot kapsz, amit sok helyen kedvezményesen fel tudsz használni ;) Igaziból a Comeniusról nem tudok rosszat mondani, sokszor van a tanárok közt is átfedés, mármint tanítanak mind a 2 iskolában. A Szeszit azért ajánlom mert kifejezetten egy egészségügyi iskola.
2014. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakképző
2015. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szesziben
2019. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!