Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dr. Ullmann Tamás (ELTE-BTK-fi...

Dr. Ullmann Tamás (ELTE-BTK-filozófia) milyen tanár?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra volnál igazából kíváncsi, hogy milyenek a visgák nála. Írásbeli? Hányan főre hirdeti meg a vizsgákat? ÉPuskázni/súgni lehet? Mark my professoron kevés infó van róla.

2014. jan. 22. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, látom én is, telóról írtam.
2014. jan. 22. 17:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Filótöri? Alapozós bölcsész tantárgy, igazából nem áll vagy bukik rajta semmi. Mivel elég sokan veszik fel, legalább is én Ruzsa Ferencnél voltam és kb. 500-an vettük fel nála, így bejárni szerintem nem érdemes... Kötelező olvasmányok vannak, a vizsga pedig egy 25 kérdéses, feleletválasztós teszt. Úgy tudom, hogy nála is így van.

Puskázni / súgni lehet, de mindenkinek egyéni tesztet oszt.

2014. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Most jön át a Károlira filót tartani, és azért kérdezem, mert a tanár akinél most vizsgáznék, nagyon szigorú, és azon gondolkodom, felveszem Ullmann Tamásnál következő féléven.
2014. jan. 23. 08:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Most vennéd fel a tárgyát?
2014. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj az Ulmannhoz
2014. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én következő félévben tudom felvenni a filótörit, szintén Károlis vagyok, és érdekelne, most ki mit gondol a tanár úrról, illetve a kérdezőnek hogyan alakultak a dolgai. Sokat segítene! :)
2015. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon pozitív véleményem van Ullamnnról. Nagyon jó tanár, kedves, segítőkész.


Kinél vetted fel eredetileg?

2015. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most ősszel nem tudtam felvenni, és csak Horváth Orsolya tartja, akiről jót nem nagyon hallottam még, és neptun bácsin láttam hogy tavaszi félévben Ullmann is fog előadást tartani, így fellelkesültem egy kicsit :)
2015. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!