Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Ciszterci Rend Nagy...

A pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos gimnáziumba ki szeretne menni? Melyik osztályba?

Figyelt kérdés
Aki (pl.tavaly) szóbelizett,felvételizett azt mennyi ponttal vették fel?Hányadiknak jelölted meg?Nekem 4,5-es az átlagom.A felvételim nem lett túl jó...Lehet esélyem bekerülni?

#kollégium #Pécs #Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnázium
2014. jan. 22. 18:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
engem az általánosra vettek fel :)
2014. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Engem is felvettek általánosra. (2. válaszoló vagyok) Az angol nem jött össze sajnos. Téged felvettek? :)
2014. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én várólistán vagyok.Felhívtuk a gimit és azt mondták nagy valószínűséggel felvesznek az általánosba.Remélem sikerül :)Én akkor koleszos lennék.És ti,hogy vagytok a kollégiummal,kértetek ellátást?
2014. márc. 17. 18:00
 14/16 anonim válasza:
Újra a 2. válaszoló vagyok.:) Én is koleszos leszek. És osztálytársak leszünk! :)
2014. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én is koleszos leszek
2014. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
végül a németesbe vettek fel,mert azt jelöltem meg 1.helyen,de meglepődtem,mert ott hárébb éltam.:))
2014. ápr. 30. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!