Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol vagy magyar nyelven...

Angol vagy magyar nyelven érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni és lassan ideje eldönteni, hogy hová szeretnék menni továbbtanulni. Az Óbudai Egyetemet néztem ki, és ott villamosmérnökből van angol, és magyar nyelven is oktatás. Ha mindenképpen külföldön szeretnék dolgozni a jövőben, akkor érdemes az angol nyelvet választani?Középfokú nyelvvizsgám van angolból.
2014. jan. 22. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha külföldre akarsz menni jó az angol, bár azt is figyelembe kell venni hogy lehet hogy van középfokú nyelvvizsgád attól még nem biztos hogy érteni fogod az órát, ráadásul a villamosmérnöki magyarul is nehéz, nem hogy angolul.
2014. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a középfokú közel sem elég ahhoz, de szeretem az angolt, és hajlandó lennék komolyabban tanulni.
2014. febr. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!