Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsen melyik gimnáziumnak a...

Pécsen melyik gimnáziumnak a legjobb a matek vagy a fizika szakja?

Figyelt kérdés
Ha lehet állítsatok fel TOP3-at is. Köszönöm szépen!

2014. jan. 22. 19:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Babits
2014. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. mindenképpen Janus matek

innentől kezdve kérdéses, Babitsban a matek-infó nem olyan erős, a biofiz jó, viszont ott nagyon nagy a hangsúly a bioszon. Esetleg még Lajos matek jöhet szóba.

2014. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! A Leőwey Klára Gimn. nem túl erős? Tudom hogy OKTV-n azért van előkelő helyen, mivel jár oda egy zseni, és ugye ő matek-fizika-kémiát is megnyerte. Szóval akkor szerinted a Janusnak a legjobb a matekja... Ott nincsen fizika szak? Vagy hol van erős fizika szak? Köszönöm előre is !
2014. jan. 27. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok, a Leőweyt messze kerüld el. Persze vannak ott is okos, értelmes kölykök, de nem ez a jellemző, innentől kezdve pedig szinte mindegy milyen a tanár, ha az osztály nem hagyja tanítani. Igen, akiről te beszélsz, Szabó Attila, a létező összes versenyt megnyerte, bármilyen tantárgyról legyen szó, ez nagyban hozzájárult a suli hírnevéhez.

Szerintem középiskolában még nincs sok értelme fizikára szakosodni, a legnagyobb része, az alapja a matek, így én a helyedben arra helyezném a hangsúlyt. Pécsen nincs kiemelkedően jó fizika oktatás/szak, mint már mondtam, a Babitsé jó, de akkor készülj fel, hogy napi 6 órákat tanulhatsz mellette bioszból.

2014. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél : Szerintem lehet hogy Jannus lesz belőle, mivel fontos a jó társaság is, valamint nem orvosi pályát választanék, szóval a biosz mondhatni felesleges nekem a közeljövőben. SOkan mondják hogy Jannus matek szakja a legjobb Pécsen, valószínűleg oda megyek :)
2014. jan. 28. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudom,hogy melyik mellett döntöttél,de azért én is válaszolok Neked.Én a Babitsba járok,biológia-fizikára.Szerintem fizikán nagyobb a hangsúly,bioszból is követelnek,de közel sem olyan durva a helyzet,mint fizikán(volt).
2014. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!