Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül az iskolák közül...

Ezek közül az iskolák közül melyikbe érdemes emberi erőforrások szakra átiratkoznom? Te melyikbe jársz? Szerinted a sajátod milyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A Pannonra járok emberi erőforrások ( HR ) szakra. Nem szeretem az iskolát, mert irreális a követelményrendszere és a tanárok se jók. Ezek közül hová érdemes menni: Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola, Eszterházy Károly Főiskola, Károli Gáspár Református Egyetem, Károly Róbert Főiskola, Miskolci Egyetem, Szent István Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar, Wekerle Sándor Üzleti Főiskola. A februári félévet már az új suliban szeretném kezdeni. Hová iratkozzak át? Ezek közül HR szakon hol tanulnak operációkutatást és hol nem?

2014. jan. 22. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát remélem mindenhol....opkut azért nem egy olyan hű de bonyolult tárgy, ha rátanulsz egy hármast össze lehet szedni, és az emberi erőforrás menedzsmentnek azért csak van némi köze a közgazdaságtanhoz...
2014. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy csak így, de átiratkoztál?:) Én most jelentkezem felsőoktatásba, és ez a második szakom, ha az első nem jönne be :D Én Pannont jelöltem, de ezek szerint nem jó? Én még a SzIE.n gondolkodtam, de a Pesti kihelyezzettre, aztmondják az jó. :) Köszönöm!
2014. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!