Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismertek jó erős általános...

Ismertek jó erős általános iskolát Budapesten? Gyermekemnek keresek két tannyelvű általános iskolát. Lehetőleg metró mellett,1-es, ill.14-es villamos vonalához közel, ill. belvárosba. Tömegközlekedéssel járok, kocsi nincs.

Figyelt kérdés
Elsősorba német nyelvűre gondoltam. Esetleg, ahol francia nyelvet tanítanak? Az se baj, ha nem két tannyelvű. Vélemények, tapasztalatok érdekelnek!

2014. jan. 23. 08:37
 1/3 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Jó általános iskola de nem kéttannyelvű az Eötvös József Általános Iskola! Oda jártam gyakorlatra és jó tapasztalataim vannak:)


[link]

2014. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Terézvárosi két tanítási nyelvű (angol / német)
2014. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Terézvárosiról jókat hallottál? Én azt hallottam, hogy nem tanítják erősen a nyelveket. Ha bármi közelebbit tudsz róla, kérlek írd meg. Köszönöm!
2014. febr. 17. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!