Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova fognak...

Szerintetek hova fognak ezekkel felvenni?

Figyelt kérdés
Szóval. Ma tudtam meg az írásbeli eredményeket. Nagyon szar lett. Szégyellem is őket :'(. 26 magyar 10 matek :'(. Sehova se fognak felvenni. Én első helyre írtam be a Debreceni Református Gimit de semmi esélyem sincs. Aztán Medgyessy-t. Brassai. Ezekbe ilyen ponttal sose jutok be. Most mit csináljak?

2014. jan. 23. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét sulit nem tudok mondani, de egy kicsit biztatnálak azzal, hogy egy csomóan elrontották a matekot. Lehet, hogy e miatt kicsit alacsonyabb lesz a ponthatár.
2014. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a kerületi iskolának muszály fölvennie. :)
2014. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon reménykedem de nincs rá sajnos sok esélyem az a baj :'(. Nekem csak 1 normális suli kéne 2 évig. Mert ha nem ez a Refi akkor 1 normális suli amibe felvennének ilyen pontokkal mert azt úgy is 2 év múlva ott hagynám mert átmennék a zeneművészetibe. Csak kell 2 év sajnos. És addig kéne 1 normális suli :(
2014. jan. 23. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A refiben a színvonal a béka segge alatt van, oda felvesznek, de minek jelöled meg egyáltalán? Annál már csak a begyűjtő iskolák rosszabbak..
2014. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!