Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolc Mérnökinformatikus...

Miskolc Mérnökinformatikus pár szó róla?

Figyelt kérdés
Debrecenben kezdtem el 2012 szept. ezt a szakot, de most elérkeztem oda, hogy nagyon nehezen megy (főleg a matek tárgyak... ), és nem tudom mit csináljak. A r***dt szerződés miatt itthagyni nem tudom, mert nem tudjuk visszafizetni, viszont félek, hogy később sem lennének még meg tárgyak, amivel túl sokat csúsznék, így is +1 év van már programozás miatt... Ha nem végzem el időben, ugye akkor is fizetni kell, így egyetlen esélyt látok : ha átiratkozok. Tudom, hogy minden egyetem nehéz, de azért mégis sok különbség van 1-1 egyetem között is, és nem érzem úgy, hogy nekem való. Igazából már megbántam hogy ide jöttem, de mostmár csinálni kell valamit. Miskolcon milyenek a tanárok ? Vizsgák stb ? Nagy a bukási arány ? Melyik a "szivatós" tárgy, ott is a programozással húznak el 90 % ot ?

2014. jan. 23. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miskolcon is megvannak a szopatós tárgyak ugyan úgy mint máshol. Annak idején nálunk elég sokan megkinlódtak ezzel a szakkal, illetve kibuktak. Néhány programozós tárgyal Miskolcon is vannak szivatások. De ha utálsz programozni, akkor miért műinfóra jelentkeztél?
2014. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem mondtam, hogy utálok programozni, más sem utál nálunk, és mégis 60+ % bukás volt tavaly prog1ből. :)


Akkor úgy látom nem sok értelme lenne átmenni, mert ugyanaz :D

2014. febr. 11. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nekem annak idején a prog. alapjai I, II és az objektum orientált prog volt amire jobban hangsulyt fektettek, és tisztán programozás volt. De volt sok más tárgy is amiben kellett programozni. Ráadásul ha összehasonlitod a tantervet, szerintem lesznek eltérések, amiket majd pluszban pótolnod kellene Miskolcon. Nem tudom mennyire csinálnál jó üzletet.
2014. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miskolcon komolyabb a szak oktatása, mint Debrecenen, ezért szoktak oda átmenni Miskolcról, hogy ott könnyebben elvégezhessék. Szóval a DE könnyebb, ME nehezebb, de jobb.
2014. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!