Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normálisak az osztálytársaim?

Normálisak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Egyik nap az osztálytársaimmal elkezdünk beszélgetni a szüleink munkájáról,fizetés stb én meg "véletlenül" elszóltam magam hogy hogy:"igen nekünk is van sok kiadás lakáshitel stb"erre el kezdtek piszkálni hogy hiteles meg stb.és mindenki előtt ilyen dolgokkal égetnek. mi a teendő??
2014. jan. 24. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a teendő, hogy nem veszed magadra. Éretlenek, buták, ezek egy az, hogy azt se tudják, mi az a hitel, kettő, hogy akármiről is lenne szó, ők cikiznének vele. Ha komolyabban csesztetnek, akkor érdemes szólni ofőnek, szüleidnek, de amíg csak cikiznek szóban, addig ne törődj vele...
2014. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha nem lenne az ország nagy részének legalább 1 hitele, kocsira, házra, lakásfelújításra... Ne törődj vele, valószínűleg az ő szüleiknek is van, csak nem beszélnek róla a gyerekkel. Én se beszélnék meg ilyen dolgokat a gyerekemmel, mert nem terhelném őt ilyen bajokkal...van elég nehézsége az iskolában így is.
2014. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!