Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisak az osztálytársaim? :/

Normálisak az osztálytársaim? :/

Figyelt kérdés

A suliban minden szünetben verik, lökdösik, szivatják, rugdossák egymást.Néha még a széket is egymásnak dobják.Most pénteken az egyik akkorát rúgott a másik hátába, hogy azt hittem leszakad a veséje:/Nem tudom hogy mi jó nekik ebben.Némelyik cigizik is, és még dicsekszik is vele.

Régen normálisak voltak, éb is barátkoztam velük, de az utóbbi 1 évben(6. tól)ilyenek lettek, én pedig inkább keresek más társaságot.Nem az egész osztály ilyen, csak 6-7 ember.És olyan nagyképűek, beképzeltek hogy az már fáj.Azt hiszik hogy ők tökéletesek.

Szerintetek mi lesz ezekből?vélemények?

13/f 7.es.


2011. okt. 9. 21:39
 1/8 anonim válasza:
100%
Dehogy,...próbálj meg nem is barátkozni velük:)Gondolj arra, hogy az iskola tanulásra az emberek társas lények ugyan de a könyvek is lehetnek a társaid.. később pedig csak irigyelhetnek majd ha jó eredményeket érsz el.. az osztálytársaid ne befolyásoljanak!!
2011. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én is hetedikes vagyok. én meg átmentem a hatosztályos gimibe és itt meg csak pár haverom van aki velem együtt volt hatodikban és átjött. nekem hiányzik a régi BARÁTI társaság és egyre ritkábban tudok találkozni velük az új osztálytársaimnál se mindegyik százas. azt kell néznem minden szünetben hogyan ölelgeti a csaját meg hogy hú de menő nem is tudom mi miatt... F/13 7. oszt.
2011. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így akarják kimutatni, hogy ők már milyen "nagyfiúk". A cigizés sajnos nálunk is "menő" szinte csak 1-2 kivétel van, pedig nem értem, mi a jó abba ha tönkreteszed magad? És mikor verekednek akkor egy tanár sincs ott? Vagy nem szól valaki nekik? Ez annyira gyerekes dolog komolyan, sosem fogom megérteni az ilyeneket. Ha bajuk van egymással, mondják meg szóban..
2011. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az3rt verekednek, mert bajuk van egymással, hanem pl. az egyik odameg a másokhoz, ad neki egy pofont, belerug a combjába, az összeesik, és röhögne rajta.Nem tudom mi a vicces abban, hogy a másik szenved.Volt olyan, hogy a gyerek nem bírt járni a nap végére.Mondtam már nekik többször is, hogy egyszer valakit a mentő fig elvinni.Tojnak rá.Néha tényleg csak a szerencsén múlik, hogy nem áll a tarkójába a pad sarka.

Tanár nincs bent a teremben szübetben.

Egyébként köszi mindenkinek a választ.:)

2011. okt. 9. 22:07
 5/8 A kérdező kommentje:
*azért
2011. okt. 9. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, idővel kinövik. Ha mégsem, majd középsuliban más lesz a helyzet. Amikor én voltam hatodikos, ugyanez volt. Aztán átjöttem egy hatosztályosba és totál más lett a helyzet. Egy a lényeg: ne foglalkozz velük és véletlenül se szállj be közéjük.

16/L

2011. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezekből lesznek pár év múlva a suli legmenőbb arcai, de te ne is törődj velük, mert lehet hogy menők, de agyuk semennyi
2011. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is van egy olyan egoista, öntelt osztálytársam aki megkapta a harmadik i phone-ját, és ettől érzi magát nagyon menőnek, és mikor a családot kellett lerajzolni magát rajzolta le egy szoborként. Az osztály társaim viszont nem foglalkoznak vele, szerintem neked is ezt kéne velük... :)
2014. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!