Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gazdasági-pénzügyi...

Milyen gazdasági-pénzügyi szakot javasoltok másoddiplomaként?

Figyelt kérdés
Jelenleg a pécsi orvosin tanulok, és tudom, hogy előbb ezt kell elvégezni, meg hogy ez is nehéz...stb. de másoddiplomaként szeretnék valamilyen gazdasági képzést elvégezni, hogy "értsek a pénzhez" profi szinten. Milyen szakokat ajánlanátok? KIEMELNÉM: ez csak egy hosszútávú terv, csak egy elképzelés, még változhat.

2014. jan. 24. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ezt a gazdasági/pénzügyi szakot CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az orvosi befejezése UTÁN tervezem (feltéve, hogy befejezem).
2014. jan. 24. 22:41
 2/3 anonim ***** válasza:
pénzügy ês számvitel?
2014. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az eszembe jutott nekem is, csak nem tudom, hogy a többi (gazdálkodási és menedzsment, turizmus és vendéglátás, alkalmazott közgazdaságban...stb miben különbözik)
2014. jan. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!