Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetemről vélemények?

Pannon Egyetemről vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Pannon Egyetemre ANGLISZTIKA képzésére szeretnék jelentkezni. Szeretném a véleményeteket kérni a: TANÁROKKAL, TANÍTÁSSAL, EGYETEMI ÉLETTEL, LEHETŐSÉGEKKEL, GAZDASÁGI HELYZETTEL kapcsolódóan. Bármilyen hírmorzsának örülök. :)

2014. jan. 26. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld el, ha jót akarsz. Bár én sem a PE-re jelentkeztem volna. És ezzel sokan így vannak. A beugrónak is beugrója van, éveket csúszhatsz. Aki nem ide jelentkezett, az már diplomát szerzett, mi pedig csak álmodunk ilyesmiről. Most hagyom ott a fenébe 4 év után és megyek át máshova, ahol végezni is lehet.
2014. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális a kérdés, de úgy felháborodtam az előző válaszadón! Én is a Pannon Egyetemen végeztem, csúszás nélkül! Ha egy ember nem képes teljesíteni, tanulni vagy csak egész egyszerűen nem való egyetemre miért az oktatást, az adott intézményt vagy szakot kell szidni? Nagyon érdekesnek tartom, hogy 10 emberből 4 végez időben, többen 1 maximum 2 félév csúszással és pár ember 5-6 félévekkel később, ha egyáltalán be tudja fejezni! Majd azon sírnak, hogy jaaa, de kéne egy nyelvvizsga! Nekem kettő is kellett, sosem voltam kimondottan jó tanuló, költséges szakra jártam, de megcsináltam tisztességgel, két nyelvvizsgával! Kedves Kérdező! Ha aktuális még a kérdés... voltak nehézségek a suliban, volt pár buktatós tárgy, de meg lehet csinálni és szerintem érdemes is, mert a legtöbb évfolyamtársam jó munkahelyet szerzett a diplomájával.
2014. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!