Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MI a véleményetek az Internati...

MI a véleményetek az International Business School-ról (IBS) Budapesten?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy mennyire jó az iskola (elsősorban külföldi)karrierépítés szempontjából.Én valami olyasmit olvastam,hogy a magyar diploma mellé a University of Buckhingham diplomáját megkapják a végzettek(vagy csak az utóbbit).Ezzel külföldön többet érnék,mint egy Corvinus diplomával?A Corvinusra az egyik legnehezebb bekerülni,az IBS-re viszont könnyebb,de vajon mennyivel jobb?És még olyat is olvastam,hogy egy IBS-en végzett könnyebben helyezkedik el,és magasabb a fizetése is(mert jobb pozícióba kerül alapból).Mondom,elsősorban külföld érdekel,de Magyarországon belüli összehasonlításra is kíváncsi lennék.Nem szeretnék hülye döntést hozni,mert nem mindegy hogy elvégzek egy iskolát és nem érek vele semmit.

Mindenkinek érdekel a véleménye,aki esetleg oda jár(t), vagy hallott már róla.Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 26. 15:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!