Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen jegyekkel, átlaggal,...

Ilyen jegyekkel, átlaggal, központival Budapesten melyik gimibe vesznek fel? Többilent

Figyelt kérdés

központi: matek nem a legjobbnak érzem kb 30 pont

magyar kb 40

8. félévi átlag 3,8 természet tudományi jegyek jobbak 5-4-es

7. évvégi hát nem igazán emlékszem de rosszabb lett kicsivel kb 3,3


jobban örülnék giminek Budapest bármelyik részén de középiskolára is vevő vagyok. köszönöm (:



2014. jan. 26. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
de ha nem szeretsz tanulni minek mész gimibe? o.o 3,3 és 3,8? lol:D kicsit sokat képzelsz magadról
2014. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
LEn igen is szeretek tanulni csak ebben a ketevben pont nem volt olyan eletem h sok idot tudjak ra fektetni. Egyeb csaladi gondokmiatt.6De elotte 6 5 4 stb 4,5os atlagom siman megvolt. Tanarok szerint se vagyok egy olyan hulye gyerek csak hatna pont szarul jott ki. Egyszoval ha betudnek kerulni egy gimibe szerintem helyt tudnek allni...
2014. jan. 26. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Pestet nem tudom. Szombathelyen jó gimihez 4,0 körüli átlag simán elég volt, talán rosszabb is. De a központim anno sokkal több lett, nem tudok viszonyítani. Nincs egy adatbázis arról, hogy az előző években hova mennyi volt elég? Ha nincs, van kitől kérdezned? És mindenképp utánanéznék a pontos eredményeimnek is, ha én lennék te.
2014. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vki vmi gyengebb gimit lecci
2014. jan. 27. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Weöres Sándor Gimi
2015. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!