Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a központim olyan 55...

Ha a központim olyan 55 pontos és 4.21-es átlagom van de a szóbelin jól sikerül akkor van esélyem bejutni a Károlyi Mihály Közgazdasági Szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én 6 évvel ezelőtt felvételiztem, és akkor az volt az általános tapasztalatom, hogy a központi felvételi fontossága túl van értékelve. Rengeteg olyan osztálytársam volt, akinek szintén 50 pont körüli lett a központija, és mégis felvették, sokukat az első helyen megjelölt suliba, és volt köztük erősebb suli is a Károlyinál. Szóval fel a fejjel, gyúrj rá a szóbelire és hajrá! :)
2014. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van persze

Ha négyes feletti az átlagod mindenképpen

2014. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságokat :) Reménykedek benne hogy felvesznek. Nagyon készülök a szóbelire már elkezdtem
2014. jan. 27. 12:47
 4/5 anonim válasza:
Sikerült a felvételid?Ha igen melyik tagozatra?
2014. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sikerült a felvételim. Angol-francia szakra jutottam be
2014. máj. 11. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!