Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy vizsgán nem jelentem...

Ha egy vizsgán nem jelentem meg, és megjelent a nem megjelent ikon a neptunban, akkor utólagosan letudnak arról még jelentkeztetni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor kifizeted érte a díjat és felvehetsz egy másik alkalmat.
2014. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk nem kell érte fizetni, és ez a harmadik alkalom volt, szóval ha nem jelentkeztet le, nem tudok újat felvenni. Az előzőekben megmondta,hogyha háromszor megbukik valaki, akkor lejelentkezteti és újra mehet. De ilyen esetben letud jelentkeztetni?
2014. jan. 27. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Nálunk van egy 1500 forintos nem jelent meg díj, amit ki kell fizetni különben nem enged feljelentkezni. Keresd meg a tanszéket, kari neptun felelőst vagy amitek nektek van, és kérdezd meg.
2014. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!