Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Teleki Blanka...

A budapesti Teleki Blanka Gimnázium magyar-média-kommunikáció szakára milyen átlaggal és pontszámokkal vesznek fel, és egyébként összességében milyen suli? A matek központit is figyelembe veszik?

Figyelt kérdés
A központi írásbelim magyar nyelvből 46 pont, ha ez számít. A félévi átlagom pedig 4,36.
2014. jan. 27. 16:24
 1/5 Anna9 válasza:
Ezt majd csak akkor lehet megtudni, miután országos az átlag ki lesz számolva és nem csak a magyart nézik. Egyébként szerintem jó, én is oda akarok menni. A sulibörzén azt mondták akik oda járnak, hogy a közép és az erős gimik között van félúton. Sok sikert :)
2014. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is úgy tudom, közép erősnek számít. Jó lenne tudni, tavaly hányadik helyről lehetett bejutni? Bár ez is változik minden évben. Azért ha valaki tud erre vonatkozó adatot, az jó lenne.
2014. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nektek milyen lett a központi, és milyen az átlag? :D ha szabad tudni
2014. jan. 29. 18:54
 4/5 anonim válasza:
Az átlagom hasonló, a központim 67 pont lett. Elég lesz ez vajon?
2014. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó suli én imádom! A társasági élet feldobja a hangulatot, és a tanárok többsége is nagyon rendes.

Igaz közép-erős suli, de könnyebb bekerülni, mint bennmaradni, tanulni kell.

Szerintem sok esélyed van bekerülni, bár minden szakra nagy túljelentkezés van. :)

2014. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!