Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ilyen átlaggal és...

Szerintetek ilyen átlaggal és felvételivel melyik középiskolába sikerülne bejutnom Budapesten? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Jegyeim: Kb 4,5 az átlagom, de ez 5-8. osztályig mindig változott. Hetedikben (4,7) és nyolcadikban (4,8: matek és kémia lett 4es) voltam a legjobb, szóval gondolom ez számít. Valahol csak ezeket nézik, nem? Ötödikben és hatodikban nem voltam túl jó, akkor 3mas voltam matekból. :( (Többi tantárgy mind 4-5)


Felvételi: Sajnos még nem javították ki de olyan 60-70 pont lett körülbelül. Inkább 70. Ez jónak számít?

Inkább gimnáziumokra lennék kíváncsi. Eddig a Madáchra és a Xantusra gondoltam, mert angolból nagyon jó vagyok, dicséretes. Valamint, a Berzsenyibe tuti nem vennének föl? Meg se jelöljem?


Köszönöm a válaszokat:)



#tanulás #középiskola #gimnázium #felvételi #középiskolák Budapesten
2014. jan. 28. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A Berzsenyi nagyon erős, azt inkább ne jelöld be

A másik kettő jó "választás"

2014. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rajz? művészetek? tervezés?

modell divatsuli

szakközép osztályok neked valók, ha a gimi mégse jönne össze


indul:

textílműves

divat- és stílustervező

kiadványszerkesztő

grafikus

ruhaipari technikus


a suli egyre jobb, egyre több programja van: -kiállításokon, bemutatókon részt vesz (saját munkáit állítják ki)

-tervezési versenyek

-egyre több külföldi kapcsolat(szakmai gyakorlatok, nemzetközi táborok)

2015. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Puskás Boglárka válasza:
Az elöttem szólóval értek egyet. Ha érdekel a divat, a művészet, és szereted szabadjára engedni a fantáziád akkor a divatsuli pont neked való :))
2015. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!