Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? (nyolcadikos vagyok,4osztályos gimnáziumba szeretnék menni esetleg 5, ha 0. is van, az nem baj)

Figyelt kérdés
Szentendrei vagyok,de pesti iskolák érdekelnének. A magyarom 40pont, a matekom 30pont lett, a vitt pontokból 60 meg lesz de még nem számoltam ki, emelt angolra járok,ezért gondolkozom angol szakon, de a humán is szóba jöhet. Pár iskoláról hallottam névről mint pl.: Óbudai, Kőrösi Csoma, József Atilla, Teleki Blanka, Rákóczi,de nem tudom, hogy ezek közül melyikbe lenne esélyem,vagy, hogy milyen az iskola színvonala,vagy hogy úgy általánosságba milyen és a nyíltnapokat már lekéstem. Valaki aki hallott már ezekről tudna véleményt írni?vagy esetleg ha tud valami másik jó iskoláról azt is leírhatná. Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 28. 20:32
 1/3 anonim válasza:
Az óbudai kemény,a Kőrösi Csoma az könnyű.A Rákóczinál a 2.ra gondoltál?mert az pesti nem olyan nehéz kicsit sznob nyelves suli .A többit nem ismerem.Mindenkepp pesti iskolát szeretnél.? Mert van Szentendrén pl. A Móricz Zsigmond ahova Tuti h felvesznek.ott van nulladikos is.
2014. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ezzel a ponttal hova vennének fel?van esélyem valamelyiknél? hát azon is gondolkozom,de nem tudom még.
2014. jan. 28. 22:24
 3/3 A kérdező kommentje:
és köszönöm a választ :)
2014. jan. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!