Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Fazekas Mihály...

Lauraaaaa kérdése:

A Budapesti Fazekas Mihály Gimnáziumról vélemények? És a felvételi bejutási pontokról? Régen/most odajárók véleményét várnám!

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 20:38
 1/5 anonim válasza:
Én oda szeretnék bekerülni. Egyszer már próbálam bejutn 6osztályos gimibe de az nem sikerült. 87p lett az írásbelim. Nem tudom, hogy elég lessz-e...minden esetre én a szóbelire tanulok mostanában. Viszont megkérdezik, hogy milyen versenyeken voltál...
2014. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sziaa:) én most általánosban járok a Fazekasba, 8.-os vagyok. Engem A-ba valószínűleg felvesznek a belső vizsgával. Te melyik tagozatra szeretnél bejutni?
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia en is a fazekasba jarok, hat nem tul konnyu suli de nagyon jo aszt hiszem 80 pont felett majdnem biztos hogy behivnak... de ez csak egy sejtes. :)
2014. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat? Mert a-b között hatalmas a különbség:)
2014. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, kedvesen ha 80 feletti ponttal nem vettek fel, valaki nagyn utál.... é hatosztályosban 85öt írtam és elsők között vettek fel: )
2015. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!