Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visza kell fizetnem a tandíjat...

Visza kell fizetnem a tandíjat, ha nem írtam alá hallgatói szerződést?

Figyelt kérdés
2010-ben kezdtem az egyetemet államin, gyógyszerész, osztatlan képzésen. A szerződés csak 2012 szeptemberében jött be. Most abba szeretném hagyni az egyetemet, mert már eleve 2 évet csúsznék és nem is megy úgy, hogy értelme legyen. Visszamenőleg vonatkozik azokra is a szerződés, akik akkor kezdtek, amikor még nem létezett ilyen és nem írták alá?
2014. jan. 29. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mégis milyen szerződés vonatkozna rád, ha nem írtál alá semmit? Komolyan nem értem, ilyen felfogással mit keresel az egyetemen.
2014. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hú de gyorsan mennek a kérdések az előbb még csak:


5325661 most meg 5325664 :D


de szerintem nem.

2014. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én abban a hitben vagyok, hogy nem kell visszafizetni, hiszen semmi közöm a hallgatói szerződéshez. Viszont ahány csoporttársamat, más egyetemistát kérdeztem az én időmből, senkinek fogalma sincs és szeretnék biztosra menni, mivel nem egyszer róttak ki jogtalan tartozást rám, amiket aztán sűrű bocsánatkérések mellett visszavontak. Így ezen sem lepődnék meg.
2014. jan. 29. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aláírtad? - Nem.

Vissza kell fizetned? - Nem.

2014. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 29. 11:23
 6/6 anonim válasza:
az óta abbahagytad? vissza kellett fizetni? én is 2010ben kezdem bár én alapképzésben, és most abba akarom hagyni mert semmi értelme...
2015. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!