Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 45 pontos felvételivel milyen...

45 pontos felvételivel milyen gimnáziumba vennének fel?

Figyelt kérdés
Magyar 34, matek 11 pont. Fèlèvi jegyeim között volt egy bukás (nyelvtanból) ès 5 db kettes, de az átlagom 3 egèsz.

2014. jan. 29. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

mi a jó büdös francért akarsz gimibe menni ha síkhülye vagy és utálsz tanulni, gimibe az menjen aki tovább akar tanulni két nyelvvizsgával és örömet lel a tanulásban..

komolyan nevetségesek vagytok.

2014. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válassz valami értelmes szakmát, hegesztő vagy villanyszerelő, stb.

Egész életedben fizikai munkát fogsz végezni, ha nem szeded össze magad, mert amit leírtál, az alapján siralmas az eddigi teljesítményed.

2014. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem öld meg magad
2014. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én véletlenül találtam meg ezt a kérdést, és eléggé szíven ütött. Igen, az általános iskola az, amit mindenki meg tud csinálni 4-es átlaggal. Nem 5-ös, mert fura tanárok mindenhol vannak. De akkor is! Auért utálkoznak a válaszolók, mert valaki gimibe akar menni? Mert számít neki még ennyire az oktatás? Amiért próbálkozik? Lehetett volna jobb az a felvételi, igen. De nehogy már valakit egy 14 éves korában elkövetett hiba miatt szapuljunk! Mellesleg én is abban az évben felvételiztem, kutya nehéz lehetett annak, aki nem erre tunningolt egyész felsőben. Én bejutottam egy neves gimnáziumba, de nem nézek le senkit. Szóval kérdező, remélem, hogy nem hallgattál arra a sok butaságra, amit itt összehordtak.
2018. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!