Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceniben a Tóth Árpád...

Debreceniben a Tóth Árpád gimiről vélemények? Oktatás, társaság, bekerülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A TÁGban a NYEK tagozatot írtam be az első helyre, de egyáltalán nem vagyok biztos a döntésemben. Nagyon sokan mondják a TÁGról, hogy sok a protekciós, a pénzes, akik lenézik azokat akik nem úgy öltözködnek vagy nem sminkelik magukat agyon. A társaság ott az egyetlen félelmem, de azért a tanítás színvonaláról is lenne kérdésem. A NYEK ott mennyire kemény, mennyit kell tanulni? A tanári kar mennyire jó, vannak kivételezések?

És ebben az évben bekerülni kb hány ponttól lehet?

Ja és aki esetleg szintén oda szeretne bejutni, írja le, jó lenne előre ismerni valakit!:)

Előre is köszi:)



2014. jan. 29. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. A pontot pontosan nem lehet meghatározni, mert számít, hogy mennyien jelentkeztek és, hogy-hogy irták meg. Persze van protekció,meg van pár sznob, de nem vészes. És bnőm se volt azért kicsúfolva ,mert nem rakott magára 200kg sminket és nem a legdragább ruhákat hordta. Legyél igényes és önmagad ,ez a lényeg :)
2014. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én TÁG-os vagyok, eleinte én is ettől féltem, de ma már tudom hogy életem egyik legjobb döntése volt idejönni. Nem sznob suli hanem elit, és nem pénzügyileg hanem szellemileg....Persze ide nem a legalja nép jár, nem is lenne jó. Hát a tanulásról annyit hogy 4,7 lett az osztályom átlaga most félévkor...:) És szerintem olyan képességűek vagyunk hogy nem köpte ki érte a tüdejét senki ha erre nem érzed magad képesnek menj máshova. Amúgy a 0. évfolyam nagyon egyszerű. Csak a magas óraszintű nyelvet kell jól megtanulnod.

én anno 173 ponttal kerültem be, és benne voltam a keretlétszámban szóval nem kellett izgulnom :)

Nekem nem úgy tűnik hogy lenne proti, az inkább a Kossuthra jellemző. És ha protisak lennénk akkor nem 4,7 lenne az osztályátlag....:D

és amúgy 1250 gyerek jár ide... ritka egy befogadó suli, senki se szól le ha nem vagy partysminkben, ha idejössz 1 csepp leszel a tengerben, senki se fog végig vizsgálni hogy minden hajszálad úgy áll-e ahogy kell neki ... Légyszi ne higgy a rosszindulatú pletykáknak. És most a suli mély letargiában van , egy tragikus halál eset miatt, szóval más emberek akik nem igazán értenek egyet ezzel kérlek ne szidjátok a sulit legyetek tisztelettel a gyászunkra, köszönöm! Gyere nyugodtan nézz majd szét nálunk szagolj bele a diák életbe stb. stb. stb.

2014. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkét válaszolónak:)

Második, te hanyadikos vagy és milyen szakra jársz?

2014. febr. 1. 19:52
 4/5 anonim válasza:
És ide milyen átlaggal lehet bekerülni? 4-5 tanuló vagyok a matek,a fizika lett 3 :/légyszi válaszoljatok erre is :)
2014. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

9, biosz :D

minden a központin és a szóbelin dől el, szerintem minden esélyed megvan :))

2014. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!