Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány kreditet kell felvenni...

Hány kreditet kell felvenni minimálisan a Győri SZE-n?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy két félév alatt kell teljesíteni 30-t, és négy félév alatt 60-t, de meg van az határozva, hogy egy félévben legalább hányat kell? Ez lesz a második félévem, 21-t teljesítettem az első félévben és 26-t vettem fel (idáig). Segítsetek légyszi!

2014. jan. 31. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindegy, hogy egy szemeszterben hány kreditet veszel.
2014. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonooom!!!
2014. jan. 31. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi nem sikerült? Én ugyanott 34-et teljesítettem az első félévben és 38-at fogok a másodikban.
2014. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
34-t az elsőben? nekem felvették az első féléves órarendet, ami 30 kredit volt összesen, és nem is volt lehetőségem felvenni még hozzá, és az összes szaktársam így volt, szóval nem értem..
2014. jan. 31. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
TO/FK Ügyintézökhöz címzett levél csodákra képes.
2014. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!