Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó oktatású gimnázium vagy...

Jó oktatású gimnázium vagy rendészeti szakközép?

Figyelt kérdés

Olyan iskolát szeretnék,ahol jó a közösség és viszonylag jól is tanítanak (tudom,hogy nekem is kell tanulnom!) De ahova most járok (9.kes vagyok) szinte mindennap 8 órám van,3 földrajzom és 2 történelmem egy héten,miközben a töri éretségi tantárgy és a földrajzot vér komolyan veszi a tanár.Ráadásul olyan órák veszik el az időmet (GIMNÁZIUMBAN) hogy tánc,dráma,ének,tanulás módszertan,miközben kéttannyelvű és informatika tagozatos az iskola. Az osztályból 29-ből 23-an buktak,szóval a tanítás is elég gyér.


Szóval,ha valaki tudd jó közösségű és jó tanítású gimnáziumot vagy rendészetit (Budapesten) kérem írjon!! :)



2014. febr. 1. 14:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!