Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy gimnáziumba van...

Karinthy gimnáziumba van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Az angol kéttannyelvű érdekelne a legjobban. A központim 81 pontos lett. A másik kérdésem, hogy milyen jellegű feladatok vannak a matek szóbelin?

2014. febr. 2. 09:58
 1/7 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy most félévkor csak egy négyesem lett, Biológiából. Tavaly év végén pedig sajnos matekból és tesiből voltam 4-es
2014. febr. 2. 09:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz matek szóbeli?? Csak a kéttanosoknak? Mert én az emelt angolosba szeretnék bekerülni, és ott csak verselemzés lesz, meg beszélgetés. :O (Ezt biztos forrásból tudom :D )
2014. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem 77 lett :P :/
2014. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy az emelt angolra akarsz és nem a kéttanra? :) Szerinted melyikre nehezebb bekerülni? Mert nekem minden vágyam lenne ez a suli kéttanja. :/ Amm szerintem van matek szóbeli minden szakra.. Vagyis eddig én így tudtam
2014. febr. 3. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A központid alapján van esélyed, légy ügyes a szóbelin és bent vagy :)

Előkészítőn adtak nekünk egy feladatsort, hogy olyan lehet; az első feladat egy egyenlet, azt kell levezetni, vagy geometriai feladat is lehet. A másik öt igaz-hamis állítás, meg kell állapítani, hogy igaz, hamis vagy mindkettő lehet, és levezetni azt is, hogy hogy jöttél rá.

Nekem is mennem kell majd, bár én nem izgulok annyira, mert nem igazán ide szeretnék jönni. Sok szerencsét! :)

2014. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Te vagy a megmentőm! Nagyon nagyon szépen köszönöm :D
2014. febr. 3. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, nagyon nagyon szívesen :D
2014. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!