Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a váci...

Van esélyem bekerülni a váci Madách Imre gimnáziumba vagy a Boronkay-ba? (átlag, és felvételi lent)

Figyelt kérdés

65 felvételi pontom van, plusz ezek az átlagaim:

5 osztály: 4,5

6 osztály: 4,2

7 osztály: 4,8

8-ik félév: 4,9


Bejelöltem az angolt is a Madách-ba, szóval ha behívnak, akkor még lesz szóbelim is.

De szerintem a Boronkay az ki van zárva..

Szerintetek mennyi esélyem van? Ti hány pontal kerültetek be?



2014. jan. 29. 16:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
A jegyeid nagyon jók, a felvételi sem vészes... Ha teheted és tudsz inkább a Boronkay-t válaszd. Lehet, hogy angolra mennél Madáchban, de az életben viszont nem sokra, Madáchos voltam egy évig, nekem nem jött be az ottani angol oktatás, meg úgy semmilyen oktatás.. a Boronkayba átiratkoztam, és ezerszer jobb. Ami meg a bejutásodat illeti, szerintem van rá esély, hogy Boronkay-s legyél, a Madách az biztos bejutás innentől..
2014. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amíg lehet, jelöld be a Boronkay szakmai nyelvi előkészítő osztályát, valamint a gépész és hardver osztályt, mert ha NYEK-re nem kerülsz be, még átmehetsz első héten egy NYEKes osztályba. Ezt azért ajánlom, mert ha jó vagy angolból, akkor első év végére meg van a nyelvvizsgád, és könnyebben tudsz utána szakra bekerülni, mert akkor már csak a megszerzett jegyeid számítanak.
2014. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) A Boronkay-t is jelöltem, ott a NYEK-et, és oda kell szóbelire menni? :) Egyébként bejelölném a kémia-bioszt is, mert állatorvos szeretnék lenni, vagy állatorvosi asszisztens, de a boróban nem találtam ilyen tagozatot :( vagy csak én nem kerestem eléggé? :o
2014. jan. 30. 20:45
 4/14 anonim válasza:
Kedves kérdező! Boróban a környezetvédelmi az olyan csoport,ami a biosz-kémiának felel meg. :)
2014. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

És azt tudja valaki, hogy a boronkay-ba szóbelire kell menni? :)

2014. jan. 31. 13:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Itt válaszd ki azt a szakot, amit bejelöltél, és olvasgass. Ha bekerülsz, és jól tanulsz (4,5 az átlagod, vagy magasabb), akkor lazán bekerülsz vegyészetre.
2014. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én két évvel ezelőtt én 210 pontot vittem (ebben benne van a matek kettővel megszorozva, a magyar, és a jegyeim átlaga).
2014. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kell menni szóbelire, de nem pontszámra megy, mert nem vehetik figyelembe(pedig sokat segítene, mert így elég sok fura ember kerül be..) Nyugodtan bejelölheted, ha kell is menned szóbelire, max képekről kell beszélned, nincs semmi nehéz benne, csak mondj valamit. A környezetevédelmi pedig tökéletesen megfelel a biosz-kémiának, van bőven gyakorlat is, szóval ténylegesen viszed valamire majd!
2014. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek! :) Bejelöltem ^.^
2014. jan. 31. 22:52
 10/14 A kérdező kommentje:
FELVETTEK :33333 Német NYEK-re :33 <33333 Isteneeeem !! 
2014. ápr. 30. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!