Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha érettségin informatikán...

Ha érettségin informatikán elrontottam az írásbeli részt, a szóbeli viszont jó lett, idén megcsinálhatom újra csak az írásbelit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha előrehozottan csináltad az érettségit, és most lenne a "rendes", akkor nem írhatod újra, csak szintemelőt tehetsz.

Ellenben ha már végeztél a suliban, és újra akarod írni, akkor semmi akadálya, hogy az írásbelit és szóbelit is újra megcsináld, de azt tudni kell, hogy ez már pénzbe kerül.

2014. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem. Az érettségi két részét nem lehet különválasztani.
2014. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megcsinálhatod, csak nem lesz semmi értelme. :-)

Ha már van érettségi bizonyítványod, akkor jelentkezel újból a teljes informatikára, befizeted a vizsgadíjat, megcsinálod csak az írásbelit, nem mész el a szóbelire, kapsz egy egyest, amit nem írnak be sehova, de megcsináltad csak az írásbelit. :-))

Viszont az érettségi nem legó, hogy alkatrészenként szedjük össze.

2014. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2012. októberében érettségiztem infóból, elszúrtam, de 0 tanulással összehoztam egy 3-ast. Most, májusban újra fogok érettségizni, mindent. Írásbeli és szóbeli részét is. Nem fogok szintet emelni, stb., újraírom leszóbelizek ismét és kész.


Bár nem tudom, hogy egy éven belül megcsinálhatod e...

2014. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!