Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szilágyi Erzsébet Gimnázium...

Adam8181 kérdése:

Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Bp) milyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, véleményeteket szeretném kérni a budapesti Szilágyi Erzsébet Gimnáziumról. Milyen az iskola színvonala, a tanárok, a légkör, a diákok? Minden infó érdekelne, mert eddig kevés privát véleményt találtam és azok is ellentmondásosak. Köszönöm. Ádám

2014. febr. 4. 22:47
 1/9 gelazso ***** válasza:
szürnyü. tanulni kell ott is:-)
2014. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alapból nem baj, ha tanulni kell. :)
2014. febr. 4. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Az hat évfolyamos
2014. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátom oda jár és ő azt mondja, hogy a közösség nagyon jó, imádja az osztályát, mondjuk klikkesedés ott is van. A színvonal...hát, nem ez a legjobb suli, nézd meg a sulik rangsorát, ha benne van egyáltalán, de a színvonal nyilván nem olyan magas, mint mondjuk az ELTE-ben vagy az Eötvösben...nézd: attól függ, milyen tanuló vagy. Nem halsz bele a tanulásba, de azért ott is kell. Bnőm a tanárokról annyira nem beszélt, de mivel nem panaszkodott, tuti nem rosszak, a légkör és a diákok jók, ő szeret oda járni. Ő egyébként nyolc évfolyamosba jár(tehát 4-edikben ment át).
2014. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, az jó, ha a barátodnak tetszik. Ahogy láttam, az iskola szerepel a 100 legjobb középiskola között, ez is jelent valamit.
2014. febr. 6. 23:47
 6/9 anonim válasza:

hat en oda jarok

meg nem vittek el az ufok szoval jo

9B

2014. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%

Húgom odajárt,tavaly ment át egy másik suliba, a szilagyiban a tanárok átlagosak,tanulni közepesen kell,utálta az osztályt,ha kifogsz egy szar ofőt szívás.

Tele van nagyon gazdag beképzelt libákkal és bunkó hülye gyerekekkel,de azért vegyes a felhozatal, a "szegényebbek" szóhoz sem jutnak ilyen légkörben, a népszerűtlenek meg totál levegők.

Szóval nem igazan ajánlom, csak akkor jó, hogyha anyádéknak sok pénzük van, szép vagy és népszerű, ezekkel a feltéttelekkel jobb mint a többi suli, tanulás szempontjából szerintem vannak sokkal jobbak is.

De ha szerencséd van és jó osztályközösségbe kerülsz, akkor biztos jobb.

Puszi, 17/L

2014. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FanniKobold válasza:
Szerintem nagyon jó suli, bár igazából sok minden függ az osztály közösségtől. Eleinte nálunk is voltak gondok, klikkesedések meg hasonlók, és nem mondom, hogy most is mindenki jóban van mindenkivel, inkább csak akik utálják egymást elviselik a másikat. A Színvonal állítólag jó, bár vannak jobb iskolák is. A tanárok közt vannak nagyon jófejek, s kiállhatatlanok is. Könnyű barátkozni más osztályokkal s évfolyamokkal is. Nekem is nagyon sok barátom van az évfolyamomból a felettem járóktól, s az alattam járóktól is. Szerintem érdemes ide jönni, bár ha nem egy frissen indúlt osztályba kerülsz(mert most leszel 5.-es), akkor eleinte lehet hogy lesznek nehézségek a beilleszkedéssel, de szerintem előbb útóbb minden jól fog alakulni. :D
2014. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sz a r iskola! Tele van köcsöggel. Sok g e c i tanuló és tanár van, csak pár kivétel van. Ne gyere mert depressziós leszel. K u r v a nagy szadista köcsög az összes tanár. Inkább a 8. kerület legdurvább gettó iskolája mint ez a lepratelep.
2017. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!