Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet átirakozni másik...

Hogy lehet átirakozni másik iskolába?

Figyelt kérdés
Közép iskolás vagyok és fogalmam sincs ez hogy működik, csak oda mész és elmondod mit akarsz ? o.O
2014. febr. 5. 22:27
 1/5 anonim válasza:

eloszor elkell menned az uj suliba ahova szeretnel menni bizonyitvannyal ellenorzovel, aztan ha ott megfelelsz adnak egy papirt, hogy felvesznek. azzal vissza mesz a mostani sulidba, es onnan akkor kiirnak, es kezdhetsz az uj suliban. ( a regi suliban addig semmit se szolj, ameg az uj suliban nem voltal)

bocsi az ekezetert

2014. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon szépen köszönöm az információt :) azt hittem már égő csak úgy odamenni. Köszönöm!
2014. febr. 5. 22:58
 3/5 anonim válasza:
Szivesen! :) ne aggodj nem ego, nagyon sokan valtanak iskolat. En is valtottam sulit, de elkepzelheto, hogy csak kovetkezo tanevben kezdhetsz ott. Ez iskolatol fuggo. Amelyikben en jartam, akar utolso 2hetre is felvettek, amelyikbe atmentem csak ev elejen lehetett.
2014. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh! Értem. Még egyszer köszönöm! Meg nyugoodtam:)
2014. febr. 5. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Befogadó nyilatkozat kell -
2015. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!