Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 250 órát hiányoztam a...

Ha 250 órát hiányoztam a középiskolából mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Több helyen is azt olvastam hogyha átléptem a 250 óra igazolt hiányzást, de nincs igazolatlanom akkor ha van elég jegyem és a tanár kedves akkor lezárhat év végén vagy osztályzó vizsgát tehetek a tantárgyakból.Kérlek erősítsétek meg vagy cáfoljátok ezt az állítást. És ha mégse így lenne akkor létszives írjátok le hogy mit tudtok. Nem szeretném újrajárni ezt az évet.

2014. febr. 6. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Félév van, valószínűleg fogsz is még hiányozni, így nyilván osztályozót kell majd tenned. Kérdés, hogy mennyire fog ez jól sikerülni, mennyire sikerül bepótolni az anyagot, és természetesen, hogy miért hiányoztál. Ha még összeszedsz kövi félévben is ennyit, akkor inkább járd újra.

(napi 8 órával számolva a hét minden napján, ez így is 6 hét hiányzás fél év alatt. Rengeteg!)

2014. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És az még benne van a pakliban hogy ha letudnak osztályozni akkor megteszik? Legvégső esetben is akkor megpróbálnám az osztályozót mert nincs időm ahhoz hogy még egy évet unatkozzak.Tisztában vagyok azzal hogy képes lennék az osztályozóra, de biztos hogy fennáll ez a lehetőség?

Mármint csak ugy nemfognak automatikusan buktatni?

2014. febr. 6. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha közel maradsz a 250 hiányzáshoz, akkor nem fognak automatikus megbuktatni. De ha összeszedsz még közel ennyit, akkor indokolhatják a buktatást, hogy kb bent sem voltál suliban, és jobb lenne Neked ha évet ismételnél.

Ha nem betegség miatt voltál ennyit távol, akkor állj máshogy a dolgokhoz ennek tudatában a második félévben!

2014. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

És van még rá lehetőség hogyha le tudnak osztályozni akkor megteszik?

2014. febr. 6. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tanára válogatja, bár én speciel nem tartom túl jó ötletnek a tanár részéről.
2014. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 260 órát lehet hiányozni....
2014. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért hiányoztál 250 órát?:OO
2014. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!