Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budai Középiskolából Kozma...

A Budai Középiskolából Kozma Géza történelem tanárról vélemény?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyike azon keveseknek, akiket tisztelni tudok. Két lábon járó lexikon, sajátos, cinikus humorral; keményen követel, de igazságos.
2013. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na, ő az az ember, akiről még itt, a gyk-n, névtleneül se merek rosszat írni :)) Volt szerencsém a diákjának lenni. Egyébként amúgy se nagyon tudnék rosszat írni róla. Az elején mindenkire jól ráijesztett, de aztán kiderült, hogy teljesen korrekten, igazságosan osztályoz. Az embernek a tettei beszélnek. Amúgy meg elképesztő a tudása, nagyon erős nála a számonkérés, de úgy gondolom, hogy egy tanárnak, ha komolyan veszi magát, így kell tanítania. És tényleg, ha komolyan veszed és rendesen tanulsz nála, olyan tudást ad át, hogy azt egész életedben fogod tudni használni.
2014. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 éve és 1 hónapja írtam ezt a kérdést, és már rájöttem - minden rossz diákpletyka ellenére, - hogy az előttem szólóknak teljesen igaza van :)

Köszönöm a kommenteket!

2014. nov. 5. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint tanít téged. Hát, ha rám hallgatsz, tanulj meg szépen nála mindent becsülettel, mert 1. tényleg óriási a tudás, amit ingyen átad, szinte egyetemi szintű, 2. akkor kedvelni fog. Ja, és kérdezz jó sokat a törökökről és Kis-Ázsiáról :DDD
2014. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem :D egyébként igen, tényleg igazi lexikon. Igazából nem is nagyon szoktunk kérdezgetni órán, mert mindent elmond. Egyszer tavaly kérdeztem valami igazán egyszerű kérdést, és egy röpke 7 és fél perces válasszal szolgált (számoltuk is!), szinte lesokkolt, olyan volt mintha valahonnan olvasná. Hihetetlenül okos :)
2014. nov. 6. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
(első válaszoló vagyok) Van még "a későnek el kell mondania a királylistát"? :)
2014. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs, az elsőnek "irány a térkép!" játék van :)
2014. nov. 7. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:
És Jenő-Benő van még? :)
2014. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincsen, az meg milyen? :D
2014. nov. 16. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Rögdolgozathoz a csoportok :) Az első órán a padra kellett tennünk a kezünket, megnézni, hogy melyikhez esik közelebb a pad széle, eszerint osztott minket Jenő és Benő, azaz jobb és bal csoportba. Ismered a humorát :) Órák elején pedig csak annyit mondott, hogy Jenő-Benő, és máris vettük elő az írólapot.
2014. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!