Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anyukák tanácsára lenne...

Anyukák tanácsára lenne szügségem, nagyon sürgösen. Nyáron lessz a lányom 6-éves. Az egyik ovonéni azt tanácsolja hogy menjen szeptemberbe iskolába, a másik azt mondja hogy ne. Jogosan aggodom?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdödik hogy amiota nagy csoportos az ovin belül jár iskola fejlesztésre.Tény ként állitják hogy a korához képest nem elég fejlett. Ennek oka lehet az is hogy szégyenlös. Pár hete az ovo néni megkérdezett hogy akarom e hogy menjen suliba?(mert ha nem akarom ök olyan vélemény irnak rola hogy még az iskola érettségire sem fogják behivni) .Erre én azt feleltem hogy ne az én akaratom szerint döntsenek,ha megfelel annak örülök ha nem akkor nem késünk le semmiröl.Feladatokat csináltattak vele és azt mondták hogy menni fog neki de oda kell majd rá figyelni.Erre én megkérdeztem hogy kevésbé fog neki menni mint a többi gyereknek? A válasz mosolyogva az volt hogy menni fog neki... Tegnap azzal fogadott az ovonö hogy az iskola érettségin sugjam az ovodai fejlesztö fülébe hogy nem szeretném hogy menjen,és akkor a szerint véleményezi majd... Mire véljem azt hogy megváltozott a véleményük?Miért vannak két külön véleményen az ovonök? Hétfön lessz az iskola érettségi...

2014. febr. 7. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

én mégis azt mondom, hogy te vagy az anyukája, dönts megérzés szerint

szerintem abból több baj lehet, ha túl korán megy, mintha későn, de ez szubjektív

2014. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem nyar vegi a kisfiam. Tavaly egy tunderi, idosebb, tapasztalt ovoneni tanacsara nem kezdtuk el a sulit, mert szellemileg messze- messze felulmulta a kortarsait, de fizikalisan nem. Vekonyka, es alacsony volt. Egy eppen 6 eves hogyan vegye fel a verswnyt azokkal az osztalytarsaival akik 7, 7 es fel, majdnem 8 evesek? Nem szivesen, de ra hallgattam, pedig minden vizsgalat kuldte volna tavaly. En nem engedtem. Es igazam, igazunk lett. Uszni jarunk, megerosodott, megnott, jonnek az uj fogacskak, es magatol ir es olvas. Alig varja a sulit. Mi jol dontottunk. Es nem o lesz a legkisebb. Sikeres dontest neked is. Ha kerdeznwl valamit, irj privit is akar. Udv.
2014. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Ugy dödtöttem hogy az a biztos ha vàrunk még egy évet!
2014. febr. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!