Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki a Színház-...

Van itt olyan aki a Színház- és Filmművészeti Egyetem-re jár, vagy járt?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem!

2014. febr. 8. 19:55
 1/2 anonim válasza:
én ott végeztem!:) írj nyugodtan!
2014. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj, hog zavarlak, de pár hónapja valaki kiírt egy a Színművel kapcsolatos kérdést, te pedig visszartál, hogy írjon nyugodtan, ha kérdése van. Nos, nem én vagyok a kérdésíró, de nekem is lenne pár, ha nem bánod. (A tegezésért bocsánat, nem tudom hány éves vagy, és így kényelmesebb, de ha téged zavar, akkor szólj!) Nagyon szerenék színművésznő lenni, de nagyon sok mindent nem értek, ami a honlapra van kiírva ezzel kapcsolatban. Például, hogy zajlik a felvételi? Jövőévtől járni fogok énektanárhoz, egy imserősöm elvisz egy színészhez (tudni szeretném, hogy mennyi esélyem van, igazán tehetséges vagyok-e). De a táncot mennyire veszik komolyan? Nem vagyok például különösebben hajlékony, eltáncolgatok egyébként, de balettezni még életemben nem próbáltam, nem is hiszem, hogy menne. Ez nagyon nagy hátány? Ne haragudj, ha kissé zavaros lett, előre is köszönöm, ha válaszolsz! Lili
2014. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!