Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem változik semmi az...

Miért nem változik semmi az oktatásban? Miért nem veszünk alapul más országokat?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tetszik ez a magyar oktatás.az óraszámok 11-12. évfolyamban brutálisak már, de alatta sem sokkal jobb.

az aki mondjuk 40 percet utazik az iskolába, jobb esetben hazaér délután 4-re vagy később... ezután még elvárják, hogy minden órára leckét csináljon az ember, amit ha mindig megcsinálna mindenki, az még minimum 1,5 óra.

és akkor az ember nem tud sportolni, kikapcsolódni, élni.


és ennek a rendszernek a célja, hogy egy lexikont zsúfoljanak az ember fejébe, az nem baj, ha nem tud vele mit kezdeni. de ha kikerülnek az életbe, egy csekket nem tudnak kitölteni általában, nemhogy céget alapítani....


a sok okos ember ebbe miért nem tud belegondolni, teljesen függetlenül attól, hogy éppen melyik kormány aktuális?



2014. febr. 9. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl drága lenne

Akkor újra kéne írni egy csomó könyvet, ami sok-sok pénz

2014. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg talán a tanárok sem lennének rá felkészülve
2014. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó évbe kb. napi 2-3 órám volt + fakt. :o Mi olyan sok?
2014. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled...mindenre megtanítanak,a lenyeg h az életben ne vedd hasznát..hogy miert? Mert egy tudatlan embert könnyedén letudnak húzni anyagilag...

Szerintem az lenne jó.ha mindenki csak azokra az órákra megy be amire akar...legalábbis én egy jópár órával úgy vagyok,hogy hamarabb megtanulom könyvbol,mint amennyi idő alatt a tanár leadja...

2014. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna a tornaórák számát ennyire megemelni
2014. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!