Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Modell Divatiskola vagy Jelky...

Modell Divatiskola vagy Jelky András? (BP)

Figyelt kérdés
melyik a jobb suli? esetleg vélemények?
2014. febr. 10. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Milyen szakmát akarsz?
2014. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
modelldivatba a ruhaipari technikust, jelkybe a divattervezőt..)
2014. febr. 10. 15:55
 3/24 anonim ***** válasza:
Divattervezőivel otthon fogsz ülni, ezt most megmondom neked. A másikkal nem tudom mi a helyzet. De divattervezőnek ne menj...
2014. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

hát nemtudom. így jelöltem:

1. modelldivat:

-ruhaipari technikus

2.Jelky:

-a,Divattervező.

-b,Textilműves

-----megint modelldivat:

-textilműves.

-női szabó, ( ezmár a gyüjtő rész)

3,8 az átlagom .48 pontos felvételit írtam.

2014. febr. 10. 16:02
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Hát... Te tudod. Anno én is 3,8-as átlaggal mentem továbbtanulni! :) De a ModellDivatiskolába nem vettek fel. A Jelkybe voltam nyílt napon. Nekem nagyon nem tetszett...

Aztán máshol végeztem el ezt a képzést, de munkát ebben találni, nehezebb mint nyertes lottószelvényt találni az utcán. Ezt komolyan mondom. A legtöbb régi osztálytársam most ruha boltban dolgozik eladóként. :(

Sorry, nem akartam leoltani a lelkesedésed. De ebben a szakmában csak az rúg labdába akinek van elegendő tőkéje, hogy saját vállalkozást indítson.

Megjegyzem: ha otthon nem álltok egészen jó anyagi körülmények között, akkor az iskolai kiadások finanszírozása is megterhelő lesz a szüleidnek. Mindig kitalálnak valamit, hogy mit kell éppen bevinni...

2014. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

micsoda? nem vettek fel téged a modelldivatba?

aztak..urva.

megkérdezhetem ez mikor volt? lehet mostle fogsz nézni, de kb a legalja a suli úgytudom.

mindenki szerint 3,8as átlaggal lazán felvesznek. most rendesen megilyedtem.

2014. febr. 10. 16:14
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

5 éve. Akkor pedig még volt színvonala az iskolának. Voltak rajzaim is, és rajzból mindig 5-ös voltam. De ez nem nagyon érdekelte őket.

Aztán a Budapesti Divatiskolában végeztem. Ott színvonalas volt az oktatás, csak estire kellett mennem és dolgoztam mellette. Horribilis összegek voltak amit ki kellett adni rajzfelszerelésekre (speciális rajzlapok, festékek, ecsetek), akkor a könyvek, aztán a varrás órákhoz is kellettek cuccok.

2014. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mindkettő suli sz*r. De a modell szarabb mindennél!
2014. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
66%
Nem értek egyet az előttem szólóval. Én az MDI-be járok, nagyon szeretem ezt az iskolát, ez az a suli, ahová szívesen bejárok. 10.-es vagyok, ruhás, felvenni felvesznek, de ha nem tanulsz, hát ki is raknak. Nő az iskola színvonala szerintem,a tanárok kedvesek, és jól tanítanak. Elvárás van, dehát melyikben iskolában nincs? Teljesíteni kell, ennyi az egész.
2015. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó tuti valami tanár.:D
2015. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!