Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi, érettségi eredmén...

E-felvételi, érettségi eredmények?

Figyelt kérdés
Van egy olyan pont, hogy érettségi eredmények. Ha rákattintok, akkor előjön egy "Érettségi eredmények" és egy "Vizsgaszándékok" rész. Na most ezt ki kell tölteni, vagy sem, ha igen, mit kell itt megadni? Még mindig a kérdőjelet mutatja. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. febr. 10. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kell töltened, és azt kell megadnod, hogy milyen tantárgyakból milyen szinten fogsz érettségizni.
2014. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Zöld pacsi ment :)
2014. febr. 10. 18:11
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha angolból van előrehozott érettségim, akkor értelemszerűen azt már nem választom ki, ugye?
2014. febr. 10. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Angolt csak akkor válaszd ki, ha szeretnél belőle szintemelőzni, akkor ugye beírod, hogy angol - emelt szint, és ennyi :). Én is így tettem, nekem is előrehozottam volt :).
2014. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!