Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS felvételi kérdés?

SOS felvételi kérdés?

Figyelt kérdés

Még négy nap van hátra a jelentkezési határidőig, és sajnos lövésem sincs még, hogy hova szeretnék jelentkezni, mit szeretnék csinálni egyáltalán. Sajnos a középiskolai tanulmányaimat elhanyagoltam, és csak mostanában döbbentem rá, hogy jó nagy hülyeség volt(Na mindegy). Tehát a 11 év végém elég siralmas, és ez az év sem lesz már sokkal jobb...

Érettségivel együtt olyan 260-300 pontra számítok, tudom, hogy vajmi kevés, és nem is szeretnék ilyen 400+-os elit divat szakokra jelentkezni, de mindenképpen szeretnék majd szerezni egy diplomát. Ennyi ponttal egy fizetős fősuli is elég lenne, nem muszáj, hogy egyetem legyen. Igazából az Informatika érdekel, de gyenge vagyok matekból sajnos. Nem tudom, hogy be tudnám-e pótolni/meg tudnám-e tanulni a komolyabb matekot az infóhoz. Milyen felsőoktatási intézményt és milyen szakot javasolnátok?

Ezen kívül érdekelhet még a műszaki menedzser és a gazdasági és menedzsment.

Tud valaki adni tanácsot?

Csak külföldön szeretnék majd dolgozni a diploma után főleg USA, angolul beszélek, ha ez jelent valamit.



2014. febr. 11. 14:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!