Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged mérnökinformatika?

Szeged mérnökinformatika?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az SZTE-n a mérnökinformatikáról? Mennyire színvonalas a képzés? Mennyire nehéz Kecskeméthez vagy az OE-hez képest? Milyenek a gyakorlati órák? Versenyképes diplomát ad?

2014. febr. 12. 21:26
 1/8 kemesen ***** válasza:
0%
Szegeden egyik mérnökképzés sem versenyképes. Kecskemét is egy vicc. Leginkább az Óbudait ajánlamán. Az sokkal keményebb, de megéri. Egyébként Szegeden a gazdaságinformatikusképzést nem mondják annyira rossznak.
2014. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Kecskemét miért vicc? Annyira gyenge a képzés? Debrecen milyen?
2014. febr. 13. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is mérnökinformatikusnak jelentkezek, és volt már hasonló kérdésem, többen is írták válaszokban, hogy Kecskeméti a legkönnyebb, de pont ez miatt nem is ér annyit az ott megszerzett diploma, mint pl. az OE-n megszerzett.


OE, DE, ME, BME-n állítólag jó a képzés, de én is csak azt tudom mondani, amit mástól hallottam.

2014. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A debreceni egy vicc. Megy a szopatás ezerrel, de oktatás semmi. Az óbudai meg tényleg a legjobb a bme után.
2014. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. febr. 15. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy fejvadász azt mondta, hogy találkozott már olyan álláshirdetéssel, ahol kikötötték, hogy Óbudai diplomával NEM lehet jelentkezni. Ellenben pl. a Szegedivel nem volt semmi bajuk. Végső sorom úgyis az számít mit tudsz. Legtöbb helyre azért tudás alapon veszik fel az embereket dolgozni, nem a diploma megszerzésének helye alapján. Ha Java programozót keresnek és te rossz vagy belőle, akkor mindegy milyen diplomád van, nem te kapod a munkát. Ilyen egyszerű
2014. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 1/6, kemesen:


A mérnökképzések tényleg szörnyen rosszak szegeden. A MérnökiKar (MK) képzései...

De a mérnökinfó hivatalosan 'informatikai' diplomát ad, nem mérnökit(és a TTIK-n van, nem az MK-n).

Gondolom a mérnök szó zavart meg, de itt az informatikai tárgyakon kívül eső tárgyakat (fizika és a többi) szintén a TTIK tanszékei, pl.: a Fizika tanszéke szolgáltatja, ergo köze sincs a Mérnöki kar-hoz, aminek legendásan rossz a hírneve... :)

2014. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az a "legenda"? Mi a rossz a szegedi mérnöki karon?
2014. júl. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!