Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem "jobb" a...

MBS kérdése:

Melyik egyetem "jobb" a szegedi a debreceni vagy pécsi? Informatikus szakra szeretnék menni. Nem csak az iskola de a város szempontjából is? Illetve gazdasági / mérnök / programozó informatikus közül melyiket ajánlanátok és miért? Gyengébb matekkal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg hasonló kérdés van fenn, nézz utána!

Nem fogsz igazán autentikus választ kapni, mert kevés olyan van, hogy mindhárom város egyeteméről tapasztalati véleményt tudjon mondani.

A szegediek a szegedit, a debreceniek a debrecenit, a pécsiek a pécsit fogják isteníteni...

A városok értékelése is nagyon szubjektív: érdeklődési körtől is függ, meg sok mástól...

Pl. aki Debrecenben lesz először szerelmes, annak Debrecen mindig a legjobb város lesz - és ugyanígy a többi is.

Próbálj értékelhető szempontokat összeállítani, ami alapján talán lehetne véleményt nyilvánítani.

Nekem Debrecen, Szeged, Pécs a sorrend, de biztos jön valaki aki lehülyéz ezért...

2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyenge matekkal leginkább egyiket se ajánlanám. Ezekhez a szakokhoz kell az erős matektudás.
2014. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanál? Nem sok olyan használható van ahova nem kell... :/
2014. febr. 10. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét az egyetemek honlapjain, hátha találsz olyat, ahova nem kell erős matek!
2014. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Itt van a magyar egyetemek (világ) listája:


[link]


ELTE, Debrecen, Szeged a sorrend.

Egyik sincs benne az első 500-ban!


A Közép Európai Egyetem pl. 15 helyjel még le van maradva a Botswanai Egyetemtől is... (1630-ik helyezett)

Szégyen!

2015. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!