Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételinél az informatika...

Felvételinél az informatika természettudományos tantárgynak minősül?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem! természettudományi tárgyak: biológia, fizika, kémia, földrajz, földünk és környezetünk, természettudomány;
2014. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es akkot ha ahova jelenzkezni akarok es ott az infotmatikat is nezik akkor azt hova tudom beirni? :(
2014. febr. 13. 16:04
 3/6 anonim válasza:

Nyugodtan beírhatod, én is oda írtam, mert máshová alapból nem lehet. :)

(már két éve is oda írtam akkor se volt belőle probléma)

2014. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol nem minősül annak, köze nincs hozzá (amíg a természetben maguktól nem fejlődnek ki számítógépek).
2014. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem értem, hogy pl. akkor a PTE-n miért a Természettudományi Kar-hoz tartozik a programtervező informatikus és a gazdaságinformatikus szak is :D
2014. febr. 18. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, még van időd megérteni.

Attól, hogy D betűket írsz a végére, ez még nem utal arra, hogy az informatika (vagy a matematika) természettudomány lenne.

Az egyetemeket másképp szervezik, nem lehet mindenre külön kart csinálni. az ELTE-n most már van külön informatikai kar, régebben ott is a TTK-n tanították, még régebben meg a bölcsészkaron tanították a matematikát és a fizikát. Nincs köze a kérdéshez.

2014. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!