Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még nem sikerült hitelesítenem...

Még nem sikerült hitelesítenem a felvételit, de febr.24-ig meg tehetem? (többi lent) (Fontos)

Figyelt kérdés
Az nem probléma, h ma reggel átutaltam a pénzt, és feltöltöttem róla a sikeres nyomtatványt, de még mindig azt írja ki, hogy még nincs fizetve, pedig minden tökéletesen csináltunk az utalással kapcsolatban. Nem igazán értem. Pedig ma már 14.-e van. Nem lesz gond?

2014. febr. 14. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Míg a pénzt jóváírják az beletelhet néhány napba
2014. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az még úgy is marad egy ideig mindenkinél , arra figyelj hogy a hitelesítést el ne felejtsd.
2014. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor az nem számít h ma 15-e van? A lényeg az h kitöltöttem az adatokat az összeget elutaltam, és arról dokumentumot töltöttem fel.
2014. febr. 15. 20:56
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hitelesítsd még ma (ha még olvasod ezt) , nem jó az ilyesmit az utolsó napokra hagyni , mert ilyenkor a legtelítettebb a rendszer. Úgy tudom legkésőbb február 23-ig kell hitelesíteni , és ezt muszáj megcsinálni , mert különben érvénytelen az egész! A hitelesítést én ügyfélkapuval csináltam , csak egy regisztráció kell , és az akkor megadott felhasználónevedet és jelszavadat kell megadni az e felvételi oldalra! Ha ez sikerül akkor emailt is kapsz róla. Itt tudsz regelni a hitelesítéshez: [link]
2014. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!