Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Discimus szakközépiskola...

Discimus szakközépiskola Debrecen meddig kell le adni a felvételit? Fizetős iskola? Megéri ide járni? Fogtechnika érdekelne

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Hát minél hamarabb le kéne adni sztem. Én is jelentkeztem viszont idén már csak felnőttképzésben indítják ami azt jelenti,hogy nem lesz hallgatói jogviszonyod tehát diákigazolványod sem.És igen ez az egyik legköltségesebb szak,mivel felnőttképzés így magadnak finanszírozod a sulit kb 500-700 ezer ftból jönne ki a 2,5 év. Megéri szerintem bár itthon nagyon nehéz vele elhelyezkedni viszont külföldön bárhol nagyon gyorsan találsz munkát ami nem mellesleg elég jól is fizet ,tehát hamar visszatérülne a tandíj. Az országban ezen kívül még egyetlen egy olyan suli van aminek a nevével eltudsz helyezkedni(mer' azért nem m1,hogy egy Discimusban vagy egy sarokszéli Drégelyvár suliban( ami egy nagy becsapás) szerezted a képesítést. Ezen kívül még a Budapesti Szolgáltató és Kézművesipari sulit tudom ajánlani itt március 1ig lehet benyujtaia jelentkezést viszont itt lesz felvételi vizsga a Discimussal ellentétben.
2014. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Jelentkeztél? Felvettek? Ha igen és szeretnél eszközöket, én eladom az enyémet. Írj :)

2014. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!