Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki melyik suliba jelentkezik?...

Ki melyik suliba jelentkezik? és miért?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok :)

2014. febr. 15. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én a Madách Imre Gimnáziumba. És azért mert nagyon tetszik! sok jót hallottam róla:)
2014. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát az első helyen Pakson lévő Energetikai Szakközépiskola és Kollégium szerepel! Azért jelentkeztem oda, mivel az országban Elektronikai műszerész képzés (4+1 év) nincs nagyon a közelemben, csak szakmunkás... (Szakmunkást azért nem támogatom mert már az utca seprőnek is kell érettségi)

Na meg jó iskola is (atomerőmű iskolája, van hírneve, kolesza), jól néz ki, kívülről és belülről is, tanárok a nyíltnapon jó fejek voltak. Aki itt végez, befutott az életben.

Röviden - hosszan - ezért jelentkezem oda :D

2014. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hild József Építőipari Szakközépiskola. Mert építesz szeretnék lenni:D
2014. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem izgultok új barátokkat szerezni?
2014. febr. 17. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!