Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. os leszek most aztán úgye...

Myácska^^ kérdése:

8. os leszek most aztán úgye bár 9. és kicsit tartok a 9-től mert új suli meg minden és senkit nem ismerkek abba a suliba mert senki nem jelentkezik oda legalábbis nem tudok róla szerintetek normális hogy félek?

Figyelt kérdés
ja még egy kérdés nekem semmi bajom sincs a beilleszkedéssel meg minden mert elvagyok mindenkivel,de most így még nem kerültem ismeretlen osztályba hogy menejk oda mit mondjak kérdezek stb.? mert csak úgy nem mehetek oda szia vagy elkezdek kérdezőskődni érdeklődési köréről az meg túl korai szemtem szal nem tom hogy oldjam meg ez?mit mondjak szb.?xd félek picit :S
2012. júl. 11. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig még van 1 éved.Nem kell túlparázni.

(Gyakorold a nyelvtant mert elég rosszul állsz belőle!)

2012. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ ja majd odafigyelek xD amúgy nem figyeltem a helyesírásra tudok írni helyesen >< de köszi...
2012. júl. 11. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a helyesírással, hanem a mondattagolással van a baj, na mindegy. Nem kell félni, mert általában van gólyatábor, ott tudsz majd ismerkedni
2012. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most voltam nyolcadikos,most megyek kilencedikbe.Ezen még nem parázz,használd ki ezt az utolsó évet,mert nagyon hamar el fog telni,leballagsz és már nem leszel együtt az osztálytársaiddal.Amúgy ahova én megyek suli,oda se fog menni osztálytársam se,és évfolyamtársam se.Én persze az a típus vagyok,aki nehezen barátkozik. 14/L
2012. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

én is olyan voltam,mint az te,és meg is lett az eredménye,azon mód kibäsztak velem a SAJÁT osztálytársaim,mert visszabújtam a csigaházba,plusz nehezen barátkoztam akkoriba.mindig emelt fővel kell járni,széles vigyorral a szádon,hadd érezzék hogy magasról le vannak szärva :) és nem lesz baj.na meg nem utolsó sorban haverok is kellenek, (ha egyedül mész oda akkor főleg) de ha mákod van igaz barátra lelsz.nekem ez sikerült,csipa ki,száj ki,és nem is történt utána semmi atrocitás a következő 6 évben :D és a fagyi is visszanyalt :) 21/F

2012. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D hát eleinte nehezen barátkozom,de aztán mindenkivel jobba vagyok nagyjából remélem majd ez gimiben is így lesz :) amúgy szerintem a Vörösmarty Mihály Gimnáziumba megyek legalábbis oda szeretnék járni suliba,valaki tudja az milyen suli,milyen a közösség stb.?^^
2012. júl. 11. 13:22
 7/7 A kérdező kommentje:
ja köszi mindenkinek a választ* :))
2012. júl. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!