Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n mikor fogják...

Felvi.hu-n mikor fogják elfogadni a hitelesítést, vagy jóváírni a jelentkezést?

Figyelt kérdés
Még január végén regisztráltam, kitöltöttem mindent, jelentkeztem 3 helyre, aztán befizettem a pénzt, és kinyomtattam a hitelesítő adatlapot, amit el is postáztam. De még mindig nem írtak jóvá semmit, nincs hitelesítve, és most nagyon izgulok... :S

2014. febr. 18. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem kell...ez normális..el sem kezdték még február 15-ig ezeket ellenőrizni és feldolgozni..hisz 02.15-ig akármennyit módosíthattál rajta..két munkanap alatt pedig nem fognak pont elérni hozzád a feldolgozással..erre kicsi az esély...nekem eddig mindig áprilisban volt ez meg (két alapszara jelentkeztem eddig, most mesterre)
2014. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Már én is aggódtam és elküldtem még egyszer a levelet, ez szerintetek nem gond?
2014. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Squall válasza:
Én is elküldtem jó pár napja és semmi email nem jött arról, hogy oké, hitelesítve. Felettem lévőnek meg annyi, hogy nem gond ha még egyszer elküldted, hisz alapból lehetett módosítani és újra elküldeni. Én is gondolkodok, hogy elküldöm még egyszer, szoptam már postával nem egyszer más ügyben, de szerintem egyszerűen lassúak..
2014. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is amiatt aggódok, hogy biztosan odaért-e az adatlap, nekem is volt már rossz tapasztalatom a postával. Szerintem se gond, ha még egyszer elkülditek, csak én feleslegesnek érzem :) De áprilisig várni arra, hogy legyen valami... :S
2014. febr. 19. 09:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Énis január végén adtam fel a hiteleítést,meg a papirokat a postán ,ajánlottan elsőbbségivel,de még nekem se irták jóvá se a hitelesítést ,se a fizetést ( azt is január végén utaltam). Ha ajánlottan adod fel,akkor nem veszhet el ,mert valakinek alá kell írnia,hogy átvette.
2014. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ajánlottan adtam fel, és ma jött az üzenet, hogy megkapták, és már az van kiírva, hogy hitelesítve :) de a fizetés még mindig sárgával van kiírva...
2014. febr. 21. 21:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi, se fizetés, se hitelesítés :(
2014. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A fizetés alá ki van írva, hogy azt sokkal később kezdik el feldolgozni. A hitelesítést meg biztos neked is meg fogják csinálni hamarosan, ha te is januárban küldted be az adatlapot ;)
2014. febr. 22. 22:56
 9/12 anonim válasza:
Remélem, hamarosan nekem is hitelesítik. :/ Januárban adtam fel, és még semmi.
2014. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem a fizetés még mindig nincs meg :/
2014. márc. 9. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!