Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha feb.28, és márc.3-4 a...

KedvesPitypang kérdése:

Ha feb.28, és márc.3-4 a szóbeli meghallgatások ideje, akkor kb. mikorra várjam az értesítőt?

Figyelt kérdés

Egy héttel előre kiküldik? Vagy csak pár nappal előtte?

Győrbe, a Krúdy Gyula két tanítási nyelvű gimibe szeretnék menni. Remélem behívnak :/



2014. febr. 18. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett? Melyik szak?
2014. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jajj, tudtam hogy ilyen típusú választ fogok kapni :P

de semmi baj, nem a te hibád, és is idegeskedem, megpróbálom felmérni a helyzetet :)

szóval: 73 pont a felvételi + minden 5 kivéve matek 4 :))

és a rendes humánra meg a két tannyelvű angolra jelentkeztem

:)))

2014. febr. 18. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy küldenek értesítőt? Nálunk külön kihangsúlyozta az ofő, hogy ne várjuk az értesítést, hanem nézegessük a honlapot, vagy menjünk be, mert általában kifüggesztik a porta környékén.Egyébként legkésőbb 21-22-én már meg lesz a lista, hogy kiket hívnak be. Hajrá!!! :-)
2014. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.kérdező, a honlapon az volt, hogy postai úton értesítve leszünk. küldesz majd linket, ha kirakják?

előre is megköszönöm :)

2014. febr. 20. 17:51
 5/11 anonim válasza:
még én sem kaptam. és az osztályombol se kapott senki aki a krudyba jelentkezett. Tuti behívnak szerintem szerdáig megjön a levél.:)
2014. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jaj, de rendes vagy! :) én is szorítok nektek! ;)
2014. febr. 24. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is oda jelentkeztem a kéttanításiba és a humánba.. Már nagyon ideges vagyok hogy nem kapok levelet hiszen már pénteken meghallgatás, eddig biztos voltam benne hogy küldenek, de most kicsit megszeppentem.
2014. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon szorítok neked is! igen, én is pont így vagyok :P borzasztó érzés :/ :S majd írjatok, ha küldtek!!!! :)
2014. febr. 24. 19:41
 9/11 anonim válasza:
honlapon fennt vannak a behívottak :$ de levél még kindig nincs:/
2014. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ah ott a nevem:D Mehetek szóbelire. :) [link]
2014. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!