Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti László Gyula...

A budapesti László Gyula Gimnázium 8 osztályos képzése milyen?

Figyelt kérdés
Mennyire hajtós? Átlagos képességekkel mennyire bírható? Milyenek a tanárok? Milyen az általános hangulat az iskolában? Jó a közösség? Szóval minden infó érdekel a 8 osztályos képzéssel kapcsolatban. Köszönöm!

#gimnázium #XV. kerület #László Gyula Gimnázium
2014. febr. 19. 22:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem annyira hajtós, és átlagosan is bírható, inkább csak magukról terjesztik azt hogy jó meg kiemelkedő iskola, a valóságban nem így van. A hangulat ha túl jó, a tanári kar ideges lesz és következményei lesznek, így választani kell hogy a jó hangulatot akarja a diák vagy hogy a tanárok békénhagyják, inkább nyomasztó a hangulat emiatt. A közösség egész jó tud lenni, bár egyre többet vesznek fel más iskolákból kirúgott nevelhetetlen diákokat, hogy több támogatást tudjanak felvenni, de ebből a diákok semmit sem látnak. (Egyébként a szülő által befizetett pénzekből a lekönyvelésben gyanúsan magasabb árúnak tűnik minden, amire befizettek...) A tanári kart meg néhány kivételen kívül mintha egy aluljáróból szedték volna össze, teljesen inkompetensek, nevetségesen idióták. Én oda jártam nyolc évig, bár ne tettem volna, elvette egy nagyon fontos részét a gyerekkoromnak. Senkinek nem ajánlom ezt az iskolát aki nem szereti ha szívják a pénztárcáját, és nem akarja hogy a gyerekét baszogassák vagy seggnyaló legyen.
2014. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én most leszek 5.-es! Ne érts félre, GIMNÁZIUMOS! Nagyon remélem a felsős társaim nem túl nagy ökrök XD
2014. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

akárki akármikor találja meg ezt a kérdést, tudnia kell, hogy az első válaszoló tökéletesen leírta, hogy miről szól a lászló gyula. pont az a rendszer működik kicsiben, aminek következménye volt a rendszerváltás és ami felé tartunk ma is.



én is oda jártam, sajnos alsóba is...

2016. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Oda jártam 8 évig. Az alsó tagozat még jó volt de a felső en egyre szivatósabb lett. Elnyomás diktatúra van senkinek nem lehet véleménye. Nem ajánlom senkinek. Es ezt nem azért mondom mert rossz tanuló voltam es szivattak hanem mert ez az igazság.
2016. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nagyon sok rendezvény van és jó a hangulat. Szerintem könnyű laza iskola.
2016. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Csak sajnos túl sokat lopnak a takarítók ebben az iskolában és el van nézve nekik.
2016. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
és a gyerekektől ellopott cuccot az újpalotai vásárcsarnokban árulják
2016. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha jól emlékszem a 2015-16-os tanévben volt, hogy egy vélhetőleg arab származású embert beengedtek az 5. osztályosok az öltözőbe azért mert az illető elvágta a kezét. Jóhiszeműen ott hagyták hogy mossa meg... körülbelül 3 telefon tűnt el. Ja és ne is beszéljünk a tanárról akinek egy nyitott sörösdoboz volt a táskájában. A kompetenciamérésről ne is beszéljünk, akikről tudták, hogy lerontják a suli átlagát inkább elküldték rajzolgatni.
2017. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Tudom régi a kérdés de most mint tanulója ennek az iskolának szeretnék véleményt mondani erről a "remek" intézményről. Az egész ott kezdődik, hogy ez egy kicseszett látsztatiskola. Próbálják mindig és mindennel azt beállítani hogy milyen jó holott nagyon nem. Ahogy az első válaszoló mondta, a pénztárcánkat szívják rendesen... A felesleges angol társalság óráért még pénzt is költsek? Miért? Ja meg a másik az, hogy semmit se kapunk a pénzünkért. Az iskola teljesen elavult 45 év alatt szinte semmi változtatás nem esett rajta. Internet az még a számítástechnika órákon sincs, a radiátorok fűtenek mint állat és szabályozni nem lehet mivel a kommunizmusból maradtak itt. Vetítő nincs minden teremben pedig a 21. században ez már alap lenne, még magyarországon is. Az egész intézményben a hangulat nyomasztó, a diákok csak azt várják, hogy legyen már vége. Na meg az évvégi vizsgák... Semmi értelmük. Ettől nem lesz jobb az érettségim, csak a fejembe ültetik azt a stresszt, hogy majd leblokkoljak, az igazi érettségin és semmit se tudjak. A vezetőség és az egész hely korrupt, és diktatúra van. Ha van véleményed egy akkor mocskos lázadó szar vagy. (tapasztalatból tudom) Ahogy már mások is írták, a tanári kar sincs a helyzet magaslatán. Van tanár aki be sen jön órára de elvárja, hogy teljesítsünk, van aki szimplán nem tanít semmit, igazából 1-2 ember kivételével az egész borzasztó. Szóval ha valaki még ide téved ehhez a kérdéshez egy dolgot jegyezzen meg: IDE NEM ÉRI MEG FELVÉTELIZNI!

UI.: Ezt mostmár az okosabb diákok kezdik felfogni és egyre több ember megy el hatodikban és nyolcadikban.

2018. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Édesanyámnak azt mondta az igazgató asszony, hogy hozzájuk csak értelmes gyerekek járnak, járhatnak. Akkor 5-6. osztályos lehettem, csak gyenge voltam matekból. Az már más téma, hogy a tanárnak az óráira mindenki görccsel ment be. Az iskolában tanítók egy része link a másik pedig betegesen visszaél a hatalmával. Nem értik meg, hogy tisztelet nincs KÖLCSÖNÖS tisztelet nélkül.

Regényt tudnék írni az undorító dolgaikról, de csak annyit mondok: ha jót akarsz a gyerekednek, nem ide hozod. Ha meg itt tanul, de látod, hogy nem érzi jól magát VIDD EL!

és

Andi!

Ha ezt olvasod, és ráismersz a sztorira, akkor PUSZI. Hiába vezetsz egy intézményt, attól még nem vagy jó ember, vagy pedagógus.

2021. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!